Czy w GTA V można grać online ze znajomymi?

Czy w GTA V można grać online ze znajomymi?
[REKLAMA]

Grand Theft Auto 5 to gra, która, choć wyszła już w 2013 roku, to wciąż jest tytułem szalenie popularnym. Na popularność tej gry składa się nie tylko olbrzymia zawartość i wspaniała grywalność, ale i także bardzo udany tryb online.

Popularność GTA V

Czy w GTA V można grać online ze znajomymi?Ten tryb online jest dostępny zarówno na konsolach do gier, jak i na komputerach osobistych PC. Tryb ten pozwala nam wcielić się w wykreowaną przez siebie postać i oddaje nam do dyspozycji bardzo wiele metod na zdobywanie pieniędzy oraz doświadczenia. Drobni złoczyńcy mogą napadać na sklepy albo na przechodniów, albo też wykonywać niewielkie robótki dla okolicznych gangów. Grube ryby mogą organizować wielkie akcje albo nawet napadać na banki. Osoby, które nie chcą wchodzić w większe konflikty z prawem, mogą nawet skupić się na wyścigach samochodowych, albo skokach ze spadochronem. Opcji w tej grze jest tak dużo, że praktycznie niemożliwym jest wszystkie je wymienić.

Czy w GTA V można grać online ze znajomymi?

Czy w GTA V można grać online ze znajomymi, a nie z przypadkowymi ludźmi, których nawet nie znamy? Oczywiście, że tak, jest to, jak najbardziej możliwe, a nawet niezbyt trudne. Jedną z możliwości jest utworzenie tak zwanej sesji prywatnej, do której dostęp będą mieli tylko zaproszeni gracze. Nie stoi nic na przeszkodzie, by grać w zaledwie kilka dobrze znających się osób, powiedzmy 4 lub 5. Drugą opcją jest dołączenie do wspólnej ekipy, czyli tak zwanego gangu. Ustawienia GTA pozwalają na to, by w jednej sesji online były połączone właśnie osoby ze wspólnej ekipy. Przy czym, mimo że grają one ze sobą, to na tym samym serwerze mogą także znajdować się obce osoby. Jeszcze jednym rozwiązaniem, chociaż dosyć nieoficjalnym, jest to, żeby nie korzystać z oryginalnego GTA online, tylko z nieoficjalnego multiplayera, który nazywa się GTA Five.

3 Komentarze

  1. zapraszam na moją grupe na discordzie do grania w gta v online na xbox one

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*